Titles you rated
Nukitashi the AnimationRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Call of the Night Season 2Rated ★ 3.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Magical Girl SiteRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 2.0
Kokoro ConnectRated ★ 2.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak Academy - Hope ArcRated ★ 2.0- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 1.5
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 1.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 2.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 2.5
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.5
Sankarea: Undying LoveRated ★ 2.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 2.5