Movies
Ratings
53
ThorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0