Movies
Ratings
401
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 1.5
Patch AdamsRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5