Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Reign of FireRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 1.5
In the Line of FireRated ★ 4.0
Freedom WritersRated ★ 4.5
The Book of EliRated ★ 4.0