Titles you rated
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 5.0