Series
Ratings
13
You and Everything ElseRated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 4.0- 호러나이츠Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
BerlinRated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5