Movies
Ratings
71
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0