Titles you rated
DriveRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0