Series
Ratings
13
Solo LevelingRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Skam France Season 1Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 5.0