Movies
Ratings
105
Forever the MomentRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.5