Titles you rated
Mazinger ZRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0