Titles you rated
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5