Movies
Ratings
44
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 1.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0