Series
Ratings
26
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
The Ghost DoctorRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5