Movies
Ratings
66
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
Down with LoveRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0