Series
Ratings
27- Skam France Season 6Rated ★ 4.5
Skam France Season 5Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Run, Jang MiRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
MamaRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0