Series
Ratings
35
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
The Great Escape 4Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0