Titles you rated
- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Cutie PieRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0