Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Evil Does Not ExistRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0