Series
Ratings
41 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
 Master's SunRated ★ 3.5 Master's SunRated ★ 3.5
 The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.0 The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.0
 Death's GameRated ★ 3.0 Death's GameRated ★ 3.0
 Reply 1997Rated ★ 4.0 Reply 1997Rated ★ 4.0
 Reply 1994Rated ★ 4.5 Reply 1994Rated ★ 4.5
 Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0 Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
 Run OnRated ★ 4.5 Run OnRated ★ 4.5
 Be MelodramaticRated ★ 4.0 Be MelodramaticRated ★ 4.0
 Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0 Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
 Worlds WithinRated ★ 4.0 Worlds WithinRated ★ 4.0
 Some Day or One DayRated ★ 4.5 Some Day or One DayRated ★ 4.5
 Personal TasteRated ★ 2.5 Personal TasteRated ★ 2.5
 Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0 Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
 PinocchioRated ★ 3.5 PinocchioRated ★ 3.5
 Princess HoursRated ★ 3.5 Princess HoursRated ★ 3.5
 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
 The HeirsRated ★ 3.5 The HeirsRated ★ 3.5