Series
Ratings
53
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 0.5- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.5
Golden BrideRated ★ 4.0
Queen of ReversalsRated ★ 1.5
Glory JaneRated ★ 2.5
Assorted GemsRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5