Series
Ratings
112
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Come and Hug MeRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
MaskRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0