Movies
Ratings
334
LooperRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
SPL: Kill ZoneRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.0
Behind Enemy LinesRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.0
Fast & FuriousRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0