Movies
Ratings
118
The AvengersRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0