Movies
Ratings
188
Lady BirdRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 2.5
October SkyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
In the AislesRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5