Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0