Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 1.5
HelplessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
SleepRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5