Movies
Ratings
188
AlienRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
RioRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0