Movies
Ratings
458
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 0.5
SmugglersRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Family SwitchRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5