Titles you rated
- Take OffRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
There's Something About MaryRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
American ReunionRated ★ 1.0
Legends of the FallRated ★ 4.0