Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0