Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0