Series
Ratings
331
Flourished PeonyRated ★ 4.0
The Potato LabRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Spice Up Our LoveRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.5
No Gain No LoveRated ★ 3.5- Miss Night and DayRated ★ 2.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
The Witch's DinerRated ★ 2.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 3.0