Series
Ratings
89
Shop of the LampRated ★ 5.0
The Future Diary Season 1Rated ★ 5.0
Moebius Project 2012: The VeilRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.5
Hana KimiRated ★ 5.0
Shining DaysRated ★ 4.5
My Only OneRated ★ 5.0- Sad Love StoryRated ★ 4.0
The Golden SpoonRated ★ 4.0
Madö King GranzörtRated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 4.5
X-Man Season 1Rated ★ 4.5
Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 4.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.5
Honest LivingRated ★ 4.5
We Got Married Season 1Rated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0