Movies
Ratings
50
Sex and the CityRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0