Movies
Ratings
1151
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 2.0
The Skin I Live InRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.0
The Hills Have EyesRated ★ 1.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The FacultyRated ★ 4.0
CasanovaRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 3.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
SecretRated ★ 1.0
The Last House on the LeftRated ★ 2.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 2.0
BurlesqueRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 2.0
JoshuaRated ★ 2.0