Series
Ratings
25
Reply 1988Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Beating AgainRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0