Titles you rated
Saw 3DRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Superhero MovieRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0