Titles you rated
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ExtractionRated ★ 3.5