Titles you rated
HappinessRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0