Movies
Ratings
62
MonsterRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.5
Bones & AllRated ★ 2.5
Bring Me HomeRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 1.5
The Silence of the LambsRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The FalloutRated ★ 3.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5