Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0