Movies
Ratings
41
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Happy EndRated ★ 4.0