Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0