Movies
Ratings
526
Zootopia 2Rated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
To LiveRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0