Titles you rated
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
SilentRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Kakegurui TwinRated ★ 3.5