Movies
Ratings
310
Children of the SeaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Stormy NightRated ★ 4.5
Omae Umasou Da naRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0