Series
Ratings
133
Long VacationRated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5- Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
Geek GirlRated ★ 4.5
The Empress of ChinaRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Cagaster of an Insect CageRated ★ 3.5
I Don't Love You YetRated ★ 4.5