Series
Ratings
238
ReservatetRated ★ 3.0
Mare of EasttownRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 2.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 2.5
The SerpentRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.5