Titles you rated
Rent-a-CatRated ★ 3.5
The Great PassageRated ★ 4.0
MatterhornRated ★ 3.5
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0